Sukces koszykarek z AZS Uniwersytetu Śląskiego. Wróciły do domu ze srebrnymi medalami

Redakcja WKATOWICACH.eu
21.10.2023Sportowe

Koszykarski z AZS Uniwersytetu Śląskiego wróciły z Gdańska ze srebrnymi medalami! Kobieca drużyna zagrała w finale Pucharu Polski AZS w koszykówce kobiet 3x3. To był zacięty mecz!

koszykarki i trener azs uś na sali gimnastycznej pozują do zdjęć

Gratulacje dla koszykarek z AZS UŚ!

W dniach 18-19 października w Gdańsku w dzielnicy Górki Zachodnie odbył się finał Pucharu Polski AZS w koszykówce kobiet 3x3. Koszykarski AZS Uniwersytetu Śląskiego wróciły do Katowic ze srebrnym medalem. Gratulacje!

Duży sukces odniosły koszykarki AZS Uniwersytetu Śląskiego, które zdobyły srebrny medal. Turniej był bardzo wyrównany i o kolejności miejsc na podium decydowała tzw. "mała tabela". Zawodniczki AZS UŚ przegrały złoty medal jednym małym punktem. To i tak wielki sukces, bo nie było ich w gronie faworytów turnieju. mówi trener drużynu z AZS UŚ, Jerzy Bakowski

Podopieczne trenera Jerzego Bakowskiego wykazały się ogromną wolą walki i determinacją. Sam trener wyraził ogromne uznanie dla swoich zawodniczek.

koszykarki azs uś i ich trener

Zawodnicy AZS UŚ Katowice wracają do Ekstraklasy w futsalu!

Koszykarki Uniwersytetu Śląskiego obroniły tytuł w Akademickich Mistrzostwach Śląska

Polacy poznali rywali w eliminacjach Eurobasket 2025. Koszykarska impreza zagości także w katowickim Spodku

Przed nami kolejny turniej koszykówki 3x3 Jeszcze można się zapisać

Bebok koszykarz w Piotrowicach! Sajdoczek wita uczniów Szkoły Podstawowej nr 27 [Zdjęcia]
w Katowicach

AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice z awansem do I ligi! Koszykarze z Katowic wygrali finał! [Zdjęcia kibiców]

Finały Jr.NBA i Jr.WNBA w Katowicach. Zobaczcie, jak wyglądały zmagania młodych koszykarzy! [Galeria zdjęć]