Mecz GKS Katowice-Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Spotkanie zakończone remisem [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Redakcja WKATOWICACH.eu
25.07.2022Sportowe

Remis 3:3. To wynik spotkania GKS Katowice-Bruk-Bet Termalica Nieciecza. W niedzielę, 24 lipca, rozegrano drugi mecz w tym sezonie, a pierwszy na stadionie przy ul. Bukowej. W trakcie meczu trwał bojkot kibiców.

Kibice na stadionie przy ul. Bukowej

Mecz GKS Katowice-Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Za nami drugie spotkanie w nowym sezonie. GKS Katowice walczyli z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Mecz był rozgrywany na stadionie przy ul. Bukowej w Katowicach.

To był emocjonujący pojedynek. W 7 minucie czerwoną kartkę otrzymał Nemanja Tekijaški. W 9 minucie gola dla GKSu strzelił Arkadiusz Jędrych. Kolejny wpadł za kilka minut — w 12 minucie strzelił go Adrian Błąd. Rywale strzelili nam bramkę w 34 minucie (Tomas Poznar). W drugiej połowie Poznar oddał kolejny trafiony strzał (48 minuta meczu). Remis nie trwał jednak długo, bo już w 54 minucie gola strzelił Marcin Urynowicz. Niestety rywale GKSu strzelili bramkę na sam koniec meczu. Strzał od Daniela Pietraszkiewicza padł w 90 minucie. Spotkanie zakończyło się więc remisem 3:3.

Przed meczem zorganizowano akcję — wszystkie dzieci do lat 13 mogły wejść na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Czekała tutaj strefa zabaw ze słodkimi niespodziankami.

Skład meczu:

GKS Katowice: Kudła - Wasielewski (77. Wojciechowski), Jaroszek, Jędrych, Kołodziejski, Rogala - Błąd (67. Szwedzik), Repka, Figiel (44. Urynowicz), Bród (67. Dudziński) - Roginić (77. Arak).

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Loska - Tekijaski, Mesanović (77. Śpiewak), Poliarus, Zaviiskyi, Błachewicz, Hubinek (77. Pietraszkiewicz), Putivtsev, Poznar, Dombrovskyi, Biedrzycki (83. Kadlec).

Bramki:

• GKS Katowice: JĘDRYCH (9)
  • GKS Katowice: BŁĄD (16)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza: POZNAR (34)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza: POZNAR (48)
  • GKS Katowice: URYNOWICZ (54)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza: PIETRASZKIEWICZ (90)
38 zdjęć

Kibice na meczu GKS Katowice-Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bojkot kibiców GKS Katowice

Kibice GKS Katowice ogłosili bojkot meczów na Bukowej. Chcą odwołania prezesa Marka Szczerbowskiego. Nie zgadzają się na zaproponowane przez klub porozumienie, gdyż według nich m.in. nakłada ono na kibiców obowiązki i kary, uwalniając od odpowiedzialności i działań klub. Informacje o bojkocie i powodzie przeczytajcie np. tutaj.

GKS Katowice pewnie zwycięża z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz przy Bukowej zakończył się wynikiem 3-1 GALERIA ZDJĘĆ

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1:0. Pierwsza porażka GieKsy w tym sezonie

GKS Katowice w Pucharze Polski zagra z Pogonią II Szczecin. Wkrótce poznamy termin meczu

Wygraj bilety na mecz GKS Katowice-Zagłębie Sosnowiec! [KONKURS,REGULAMIN]

Hokej GKS Katowice. Nowy sezon Polskiej Hokej Ligi rusza 9 września

Cała GieKSa razem! Rodzinna strefa przed trybuną i darmowa pula biletów na sektor rodzinny

Daniel Krasucki piłkarzem GKS-u Katowice. Przeszedł z RB Lipsk. W sezonie 2021/22 został zgłoszony do Ligi Mistrzów

Piłkarze z Ekstraklasy wzmacniają GKS Katowice! To Marcin Wasielewski i Jakub Arak