Robin Hood z Katowic. Policjant został Mistrzem Polski w łucznictwie

Kacper Jurkiewicz
26.09.2022w Katowicach

Sierżant Adam Ścibski pracujący w katowickiej policji ma nietypową pasję — łucznictwo. Niedawno wygrał mistrzostwa i został Mistrzem Polski w łucznictwie.

sierżant Adam Ścibski

Policjant z Katowic Mistrzem Polski w łucznictwie

Policjanci, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo, mają wiele ciekawych pasji. Często zaskakują. Tak jest w przypadku sierżanta Adama Ścibskiego, który jest policjantem z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Jego pasją jest łucznictwo

17 i 18 września w Legnicy odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Łucznictwie Klasycznym. W zorganizowanych przez Ośrodek Sportów Łuczniczych Dzieci i Młodzieży Strzelec w Legnicy zawodach uczestniczyło wiele zawodniczek i zawodników z kraju i z zagranicy, którzy rywalizowali ze sobą w 6 kategoriach wiekowych.

Sierżant Adam Ścibski, po 2 dniach emocjonujących zmagań na torach łuczniczych, nie dał szans rywalom i zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski na rok 2022.

To kolejny medal w dorobku policjanta, który w sierpniu zdobył brąz w Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Polowym FIELD. Zawody odbyły się 20 i 21 sierpnia w świętokrzyskim Mękarzowie.

11 zdjęć

Sierżant Adam Ścibski, który pracuje w Oddziale Prewencji Policji w Katowicach został Mistrzem Polski w łucznictwie

11 zdjęć

w Katowicach

Więcej patroli policji w Szopienicach. Każdy może zgłosić miejsce zagrożone w swojej okolicy

Katowice: pijany kierowca mercedesa zaproponował policjantom łapówkę

Roadpol Safety Days, czyli akcja policji - zero ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych